Najnowszy hit nadchodzącego sezonu! Już wiemy, jaka jest najmodniejsza fryzura w 2019 roku! Charlotte Best i Emma Stone oszalały na jej punkcie, a użytkowniczki Pinteresta jednogłośnie okrzyknęły ją najmodniejszą fryzurą tego roku. A czy Ty widzisz siebie w takim cięciu?

Baby bang, czyli najmodniejsze cięcie z grzywką

W tym roku świat oszalał na punkcie baby bang. Jest to bardzo krótka grzywka, przez wielu zwana również dziecięcą, a przez jeszcze innych, nazywana baby fringe. Jest to fryzura z pazurem – króciutka i postrzępiona grzywka dodaje charakteru i zdecydowanie odważniejszego imagu. Chociaż niewiele osób o tym wie, baby bang zaczęło być coraz popularniejsze już w tamtym roku, kiedy to liczba wyszukań hasła „krótka grzywka” wzrosłam o 51%. Dane zostały opublikowane przez serwis Pinterest. Użytkowniczki tej znanej platformy photo-sharingowej pokochały inspiracje związane z grzywką powyżej brwi. Cięcie kojarzone jest ze stylem retro i wspaniale podkreśla rysy twarzy. Chociaż nie każdej z Pań pasuje, idealnie komponuje się ze szczupłą i proporcjonalną buzią, a unikać jej powinny kobiety o okrągłej twarzy.

Fryzura roku 2019!

Gwiazdy po prostu oszalały na jej punkcie! Wyżej wspominana Emma Watson pojawiła się z krótką, postrzępioną grzywką na przyjęciu Vanity Fair Oscar Party w Beverly Hills, a popularna modelka Bella Hadid, pokazała się w baby fringe na balu organizowanym przez Diora. Baby bangs stały się hitem na pokazie Miu Miu dotyczącego sezonu wiosna-lato 2019, a ultrakrótka grzywka Kai Gerber podbiła serca wielu kobiet. Grzywka, która robi furorę, została doceniona również przez Charlotte Best, która podkreśla jej oryginalny styl „rebel girl”. Słodka fryzura z ostrym akcentem to hit 2019 roku, więc jeśli masz predyspozycje do takiego cięcia – warto zaszaleć!